18 Eylül 2010 Cumartesi

Selamlar!

Dayanamadım bugünde geldim.Okullar açılınca çok gelemem heralde bilmiyorum.Zaten bu senede pek atraksiyon olmaz heralde.Ama değişiklik yapmaya karar verdim kendimde.Ben insanların en ufak hareketini takan,ota b*ka üzülen biriyim.Daha doğrusu son 1 senede böyle biri oldum.Artık olmicam ya insanlar benim eski neşeli halimi özledi falan.:p İnsanlar değil de ben özledim sanırım,hemde çok.Ve bu sene eskisi gibi mutlu olucam,sadece kendim için.
Neyse ya geçelim bu bayık muhabbeti.
Okul pantolonum -aslında okul pantolonu değil de okulda giyiyodum işte- iyice eskimişti.Bugün annemin terzisine gittik,şort olucak pantolonum.*-* Bir de eteğimin boyu kısalıcak.Uzun olduğu için giyemiyodum ama galiba bu sene giyicem.:D Okulada babamın işlerinin yoğunluğundan Eliflerle gideceum ve baya bi erken gidicez.Çayıra çimene yatarız artık okul köy gibi bi yerde olunca.
Ya bugün kardeşime okul için pantolon almaya gittiğimizde liseye yeni başlayan bebeleri falan gördüm.Şimdi kendimi çok büyük,olgun görüyomuşum havası yaratmiyim ama insana bi garip geliyo ya.Lisede bitiyo namanallahım 2 gün sonra 35 oldum triplerine de girerim ben.
Bu arada üniversiteyi düşününce çok garip oluyorum ya.İnsanın kazanamicağını bildiği halde hayal kurması da garip.Sorana ege tıp diyorum ama içimden bi ses "Eda ve Mine gidicek,sen kalıcaksın mal gibi.Bebe seni,gerizekalı."diyo.Öldüresim geliyo içimdeki sesi ama susmuyo len işte.
Ama kazansak çok deli manyak olucak. *-*
Öf be kazaniyim len.Çok istiyom yaa.Okuyom ben yaa.
Ha bi de şu resmi görmem iyice dumurlara girmeme sebep oldu.Ne kadar öküz olsan da Oğuz,Ömer'in tatlılığını engelleyemezsin.Ahaha :D
Öptüm,gömdüm,kaçtım.

17 Eylül 2010 Cuma

heyyyo!

Ya ben blogu çok deli manyak özledim yaaa.Yorumlara baktım gibi bişey oldu.Neyse son 1 ayımı kısaca özetleyebilirim heralde.
Dersane başladı ve sınıfımdan nefret ediyorum.Edalarla aynı sınıfta olamamak sinir bozucu.Dua edin de ekimdeki sınavda 1.gruba kapağı atıyim.En sinir olduğum hocalar bile derste benim muhabbetimi yapıyolarmış.
Sonra deli gibi milli maçları izledim ve ÖMER AŞIK'A AŞIK OLDUM OLLUUUM!!!Klasik kız halleri işte ama ben fena takıldım ya.Takım elbisede yakışmamış mı.Öf bee *.* Mine'yle aşırı gerizekalı ama çok güzel hayal kurduk,telefonda duruyo.Okudukça mutlu oluyorum sanırım.Ayrıca herkese 3-5 seneye gastelerde Ömerle benim boy boy resimlerimizi görüceksiniz,Nbali basketçiye doktor sevgili diye şeyler söylüyorum.Çok fena aştım kendimi.
Daha daha sonra blogumu değiştirip durmayı çok özledim.Ama şu an vaktim kısıtlı.İnternet kafelere düştüm o derece.Ayrıca tivitırıda özledim.Girer girmez Sinan Güler'i izlemeye başladım ve "ömer aşık'a hesap alması için baskı yapsan be hacı." yazdım.Adam kesin blocklicak beni.
PuCCa'nın kitabını okudum,kesinlikle okumanız lazım ben çok beğendim.Şimdi de Kanuni'yi okuyorum.Eliflerin doğum günü hediyesi.
Bu kadar heralde yaa.
Pazartesi okullar açılmasın,hep dersaneye gidelim.
Hatun,Rory ve Elif neler yapıyosunuz çok merak ediyom valla.Ve sen Elif numaramı aldın o kadar ne bi mesaj ne bi çağrı bişey görmedik.Duy sesimi!!!
Ha bu arada Nba maçlarını izlemeyen adam değil len.Hido ve Semih abim ve ve ve ayriyetten Ömerciğim var.
Of burdan çıkıp okul için alışverişe gitmek dumurlara sokuyo beni.
Yeni izleyicilerim bloguma hoş geldiniz,renk getirdiniz,neşe kattınız.Sizi izlemeyi unutursam kırılmayın.Şimdi olmazsa bi ara izlerim bak gerçekten.
Bence bu yazıyı kimse okumaz lan.
Okuyan yorum yazsın bari dicem kimse yazmicak kalıcam mal gibi ahaha. :D
Neyse öptüm.
Sizi çok çok çok seviyorum.
Haydin baybay.