19 Şubat 2011 Cumartesi

oppalaaa!

Selamlar efenim!Kısa kesicem bugün.Blog yazmaya ara veriyorum.Ne zaman dönüceğim hiç belli olmaz.Belki 2 gün belki 2 ay sonra.Artık günlük yazmaya karar verdim.Geri döndüğümde görüşmek üzere.Sizi seviyoruum!

18 Şubat 2011 Cuma

yellow

Eskiden dinlediğim şarkının adını yazardım başlığa.Yine öyle yapasım geldi.Beni okuyan varsa Coldplay'in çokçokçok sevdiğim yellow şarkısı ona gelsin.:)
İlk hafta da geçti be.Çabuk geçti hemde baya.İlk 2 ders inkılaptı.Normalde hocayı çok seviyorum falan ama uyumamak için zor tuttum kendimi.Hala da zor tutuyorum.Şu liseye başladığımdan beri yolunda gitmeyen,sorun olan şeylerden biri de uyku düzenim,düzensizliğim daha doğrusu.
Dün uyanamadığım için servisi kaçırdım ve okula ilk defa minibüsle gittim.Ya arkadaş ben normalde otobüs,minibüs,tramvay falan kullanmam.Kaç numaraya,nerde,ne zaman binilir bilmem.Uzun bi arayıştan sonra buldum çok şükür.Müdür yardımcısı da kafa adam sağolsun öbür kel ibo gibi değil.İlk dersin bitimine 10 dk kala gelmeme rağmen 5 dk geç kalmışım gibi yazdı.
Neyse.Bugün Selçuk hocama gittim.-fizikten ders alıyorum da- İlk defa bu kadar sıkıcıydı heralde,herkes fazla durgundu.Manyetizma anlattı bide.Zor geldi bana yaa.Of kafam girsin zor olmayan ne var ki zaten !!
Şu imesh midir nedir çok mal bi program ah bir zamanlar laymvör vardı.Hem aradığım şarkıları bulamıyo hem de geç indiriyo.
Amaaan.Uykum var benim yaa.Ama uyumak istemiyooomm.
Haa sahi yarın inşaallaaahh dersaneyi bırakabilirim.Annemgiller görüşsün bakalım.Gitmicem zaten.
Geometri çözmek istiyorum ya valla şaka gibi.Bugünleri de görücekmişiz.Vay arkadaş.
E bu kadar olsun be.
Ben bitterce falan konuşmuyorum,bildiğin ergence lan bu valla bak.

16 Şubat 2011 Çarşamba

obareey!

Saçma gelebilir ama çok değişik hissediyorum okul açıldığından beri.Sanki her şeye yeniden başlamış gibiyim.Çoğu şeyde iyi gibi zaten.Okulda,evde mutluyum yani.
Rejime başladım güyaa.Ama öğle arasında tantuniyi mideye indirmeyi ihmal etmedim.Seviyorum abi naparsın.Uzun çabalarım sonucunda Alper ve Mert'e ayran aldıttırmayı da başardım.(hangisi aldı bilmiyorum)
Fotoğraf çektim okulda sürekli nedense.Serviste de çekicektim ama bi türlü poz veremediler neyse artık.
Okul güzel be eğleniyoruz yani.
Mert'in sevgilisiyle mesajlaşmaya başladık.Mert benim çok yakın arkadaşım,karşim hatta. :) Kız arkadaşıyla tanışmıştık ama pek muhabbetim yoktu.Geçen mesaj attı,konuşmaya başladık.Öyle işte.
Smsim bu cuma biticek.Bitsin ya sıkıldım.Yapmicam uzunca bi süre.Mine ve Melikle beraber yapıcam bende.
Dün sütlü kahve yaparken cezvede kalbimsi bi şekil oluştu.Nasıl sevindirik oldum anlatamam.Benim bu kahve aşkım nolucak böyle hiç bilmiyorum.
Ha sahi pazartesi günü okula girerken bizim kel müdür yardımcısı İbo sünger boblu tokam için "başka toka mı bulamadın" diye bağırdı arkamdan.Bende "sana ne lan kel.sen saçımı topladığıma şükret" dedim desem de inanmayın.Ama takıyorum ben yine de.Sınıfta herkes sünger diye sesleniyo ama olsun.
Başka ne olduu?Bilmiyom yaa unuttum olduysa da.


bitter's photography.dermişim.ksjdkgdssdfhd.
Hadi babay!    

13 Şubat 2011 Pazar

anam anam diyim ben saa.

Açılıyo ya açılıyo sonunda okullar.Açılmasını istiyorum aslında.Çünkü okul olunca hayatım düzene giriyo resmen.Böyle tatilde salaklaşıyorum,saçmalıyorum.
Eveet napıcaz bu salak hayata çekidüzen vericez.
Yazasım gelmedi,kaçtı hevesim.

11 Şubat 2011 Cuma

yine bekleriz,her zamanki gibi

Tnk'nin yine yazı bekleriz şarkısını dinlerken daha orjinal bi başlık yazamıyorum maalesef.Sıkıldım,çok çok çok fazla sıkıldım..
Çok durgunlaşmışım bu ara.Evet durgunlaştım.Niye olduğunu bilmiyorum tabiki.Ama eski neşem yok hiç yok.
Benim kendime hayrım falan yok lan.Valla.Hiç kendim için bişey yapmıyorum.Çabalamıyorum da.Hiçbir şey güldürmüyo sanki.Tamam hep somurtmuyorum ama hep mutlu da değilim.Garibim,tuhafım,sersemim ve biraz da "deliyim."
Öha be fazla melankolik oldu bu.Ama şu an gerçekten böyle hissediyorum.
Sanırım beni sıkan şey üniversite telaşı.Bu yük valla çok ağır lan.Hafifletmek için bir şey yapıyo muyum?Hayır.
Nolcam ben böyle yaa.Off.
Biraz da güzel şeyler olsun be!
Aslında mutluyum da sıkıldım şu an ondan.Tamam iyiyim iyiyim.Yanımda olan herkesi çok seviyorum.Bağlanma işini abartıyorum ve bu yüzden de çok üzülüyorum bazen.Ama napam,böyleyim ben.
Heralde bu şu ana kadar yazdığım en gerizekalı post oldu.
İhtiyacım olan tek şey çikolata ve mesajlaaarı.
İYİ GECELER!