23 Ekim 2010 Cumartesi

Süperotti bir cumartesii!!

Selamlar,merhabalar canlaaar.Geveze başlicak yine konuşmaya artık kim susturursa. :) O zaman başliyiimmm.
Her cumartesi olduğu gibi sabahın köründe kalkıp dersaneye gittim.Ya bu cumartesileri sabahın köründe kalkmak bi koyuyo bana nasıl.Neyse işte gittim falan.İlk ders fizikti.Tırtık'ın dersi.Fizikçiye tırtık diyoruz.Çünkü garip bi herif böyle ilginç kelimeler kullanma konusunda bir uzman adeta.Mesela kapçık,küpçük,tırtık vs.Bugün küpçük diyince tüm sınıf güldük falan sonra herif atar yaptı.İçimiz fesatmış bilmem neymiş.Seviyorum ama adamı ya.Neyse geçelim bu tırtık muhabbetini,fazla gereksiz oldu zaten. :)
Çıkışta Atakan,Melih,Eda ve tabiki ben 2.kata gittik.Annem gibi "nerenin 2.katı?" demeyin.2.kat kafenin adı olüyör.:)) Neyse işte Edalar sınıfça -Atakan'ın fikriyle- alakasız kelimeler yazıp,içinde bu kelimelerin geçtiği hikaye yazıyolarmış.Dünde yolda giden herşeyden biraz biraz 20 kelime yazmışlar.Bizde bugün bunlarla bi hikaye yazdık.Çok eğlenceliydi.Eda hemen "Büş'ün yazısı güzel,o yazsın." dediği için ben yazmak zorunda kaldım 3 sayfayı da.Hikayemizin adı "İmamın Laneti".Kolum ve beynim çok yoruldu ama değdi.Çok güzel ve fazla fantastik oldu. :D Resimler var bugünle ilgili ama bellek kartından sildiğim için atamicam şu an.Başka zaman hatırlarsam belki.
Bu arada Atakan garip bi çocuk.Hayatımda tanımadığım türden.Öyle işte.
Mine bu aralar fazla dumur.Çok sinir ediyo bizi.Bide konuşuyoruz falan işte benim hayatım,ben dumurum siz değil havalarına giriyo hemen.Bence böyle olmaması gerekir insanın.Düşünüyorum da bunalım takılmak istesem çok fazla sıkıntım var bu ara.Ama insan yaşadığı herşeyden zevk almalı.Sonuçta bunalıma girmek çok kolay ama çıkması hayli zor.
Ben lise yıllarımı Dilara gibi tek bir erkek üstüne de hatırlamak istemezdim ya da Mine gibi sürekli mutsuz olarak.Sadece lise değil hep böyle olmalısın sonuçta kötü varsa,iyi de var elbet.
-çokmuergenceoldube?-
Öpüyoruuum!
'Bari siz kaçırmayın fırsatlarınızı,azcık mutlu oldun be hacı.'

18 Ekim 2010 Pazartesi

Başlık bulamadım ben yaa.

Selamlar efendim.Geçen günlerde pek bir özleştik sanırım yani ben çok özledim.Aklımda tasarladığım çok fazla şey var yazmak istediğim ama hepsini unuturum heralde.
Okuldan mı başlasam napsam :D Okul güzel ya aynı gidiyo.Sıkıntı arkadaşlarımda sanırım.Elifle Uğurcan küs gibi bişey.İkiside çok samimi arkadaşım,aralarında kalmaktan korkuyorum açıkçası.Diğer herşey normal düzeyse sanırım.Aylinle aramız baya iyi sevdim ya iyi kız.
Bu arada blogumu yakın çevremden bilenler artık 3-5 kişi değil.Çok samimi olmadıklarıma bile verdim.Israrlara dayanamadım falan :p beğenmişler ama sevinmedim değil :D
Neyse.Bu sene 11 olduk,kasalım,üni.yi garantileyelim dedik ama ben son 1 haftadır falan mat dışında adam gibi çalışmıyorum.Fizik kasmam gerek ollluuum! -.- Napıcam bilmiyorum.Dersanemde sağolsun üni.lerin taban puanlarını tutuşturdu elimize Ege tıpı görünce içime bi sürü öküz oturdu resmen.537 puan olluum aklın alabiliyör mü? :D
Var ya orayı kazaniyim başka hiç bir şey istemiyorum.Saplantı haline geldi iyice bende.Bide sadece ben değil Eda ve Mine'de kazansın.Zaten onlar kazanıcak ben kalıcam mal gibi.
Amaan neyse yaa pööfff.Ömer Aşık sevgim biter sanıyodum ama bitmek ne kelime iyice arttı.Dün gece aklıma geldikçe resimlerine bakıp bakıp ağladım.Bildiğin salağım,malım.Of zaten kendimi seven bi tip değilim böyle şeyler iyice kötü yapıyo beni.
Bu sene herşey çok güzel başlamıştı.İşler tıkırındaydı yani.Ama şu sıra bilmiyorum bunalıma mı girdim ne?
Ne yaptığımı ya da ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
Ha sahi saçlarımı kestirdim.Baya kısa oldu önceki rapunzel saçlarıma göre.Çevremdekiler beğendi falan ama ben önemsemiyorum artık saçımı falan kötü olsa da umrumda olmuyo.Daha iyi oldu böyle ya.
Konudan konuya atlıyorum ya.Telefon almaya kesin karar vermiştim ki teknosada E71in 1 tane kaldığını öğrendim.Umarım alırken başka şehirlerindeki şubelerinden bilmem nelerinden getirtebilirim.
Ezgi'nin,Hatun'un kısaca hepinizin yazılarını okumayı çok istiyorum.
Umarım vaktim kalır.
Bu seferlik benden bu kadar.
Dipnot:Ömer'in resmini,videosunu falan koyucaktım aşık falan olursunuz nemelazım :D Aman hiç bakmayın çirkinin çirkini,sıradan bi adam işte :D